Fotoğraf

Fotoğrafçılar İçin…

İleri Seviye Photoshop Semineri
4 Yüz yüze ders
9 – 30 Kasım 2023, Saatler: 19:30 – 22:00
Danışman: Burak Şenbak
Seminerin hedef kitlesi, Photoshop programını başlangıç düzeyinde kullanan ve yeteneklerini geliştirmek isteyen katılımcılardır.

İstenen kadrajların fotoğraf makinasında kaydedilmesi aşaması sonrasında tüm fotoğrafçıların hayal kırıklığına uğramasının temel sebebi gözümüzle gördüğümüz tonalitenin makinamız ile elde edilemiyor olması. Harika şartlarda, kompozisyonu doğru ve teknik olarak hatasız çekilmiş fotoğrafların dahi makinadan çıktığı anda

Photoshop ile düzenlenme sürecinden geçmeleri teknik bir zorunluluk.

Bu sürecin gerekliliğinin farkında olup daha önce Photoshop programını sınırlı bilgi ile kullanmış fotoğrafçılar için hazırladığımız İleri Seviye Photoshop Seminerinde neyi neden uyguladığınızı sebepleri ile öğrenecek, “ezberleme” yerine düzenleme yöntemlerinin mantığını anlayacaksınız. Konu aktarımı sırasında kafanızda oluşabilecek soruları danışmanımız Burak Şenbak’ın, yılların verdiği tecrübe ile, sizin yerinize sorduğunu ve cevaplarını açıkladığına şahit olacaksınız.

Tüm seminer içeriği, Photoshop’ın hem Türkçe hem İngilizce menüsü kullanan, Windows veya Mac işletim sistemlerine sahip tüm katılımcıların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiştir.

Seminerin sonunda Photoshop ile düzenleme sırasında sıradanlığın ötesine geçebilmeniz, kadrajda hapsedilmiş görüntüyü daha iyi düzenlemeniz, işleme sürenizi hızlandırmanız, düzenlemeleri kolaylaştırmanız ve yaratıcı çalışmalar yapabilmeniz mümkün olacak.

Seminer içeriğine Photoshop CC2024 ile birlikte eklenen YAPAY ZEKA araçları da eklendi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Admin

Gördüklerimizi gezilerimizi paylaşalım. Siz de gelin aramıza... Haydi üye olun ve paylaşın gittiğiniz yerleri...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu